Jak grać w ruletkę online i czy można wygrać prawdziwe pieniądze?

Zanim zaczniesz od niechcenia rzucać żetonami i przypadkowo obstawiać przy każdym obrocie koła, poświęć chwilę na zapoznanie się z działaniem ruletki. Podstawowe zasady rządzące ruletką w kasynie stacjonarnym i online pozostają niezmienione. Przygotowaliśmy przewodnik po grze w ruletkę online, który pomoże Ci przenieść grę w ruletkę na wyższy poziom. Nie musisz być matematycznym geniuszem by grać w ruletkę online, ale zapamiętaj kilka prostych zasad, aby nie zdawać się tylko na przypadek.

Czy możesz zarabiać pieniądze w ruletce online?

Czy możesz wygrywać gotówkę grając w ruletkę online? Prostą odpowiedzią jest tak. Niektórzy gracze radzą sobie bardzo dobrze online. Nie należy jednak oczekiwać regularnej wypłaty, takiej jak standardowa praca od 9 do 5. Twoje wygrane będą nieregularne i nierówne.Pierwszą rzeczą do zrozumienia jest to, że ruletka online nie jest prawdziwą ruletką, ponieważ nie używa się prawdziwego koła. Zamiast prawdziwego koła grasz przeciwko generatorowi liczb losowych (ang.RNG).

Komputer lub urządzenie mobilne oraz połączenie internetowe to jedyne elementy, które musisz posiadać, aby rozpocząć grę. Jeśli planujesz grać na prawdziwe pieniądze, będziesz potrzebować sposobu na dokonanie wpłaty np. karty kredytowej.W ruletkę online gra się z kołem wyświetlającym 36 numerowanych miejsc i 0 miejscem. Wszystkie 36 miejsc ma kolor czarny lub czerwony, a 0 jest zielone. Niektóre koła ruletki zawierają również slot 00. Jest to gra o stosunkowo wysokiej wypłacie.

Czy są jakieś techniki, aby grać w ruletkę online?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrozumieć w ruletce online jest koło. Ma 38 liczb, w tym od 1 do 36, pojedyncze zero i podwójne zero. Jeśli grasz w wersję europejską, pojawia się tylko 37 liczb, ponieważ podwójne zero jest nieobecne. Zauważysz również, że numery nie są wymienione kolejno. Zamiast tego są poza sekwencją, ale zmieniają kolor z czarnego na czerwony, z wyjątkiem pojedynczych i podwójnych zer, które są zielone.

  • Poznaj zasady ruletki. Różne rodzaje gier mają różne zasady, więc upewnij się, że je masz, zanim postawisz prawdziwe pieniądze.
  • Twoje szanse są lepsze, gdy obstawiasz więcej niż jeden numer na raz. Zakłady kombinowane, czerwone / czarne i nieparzyste / parzyste są świetnymi zakładami dla początkujących.
  • Do wypróbowania jest wiele strategii ruletki, ale pamiętaj, że żadna nie przewidzi kolejnej liczby. Możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną, ale najważniejsze jest, aby grać dla zabawy!

Zanim zrzucisz wszystkie swoje żetony na jeden numer, ważne jest, aby nauczyć się grać w ruletkę. Tak jak w prawdziwej ruletce zamiast obstawiać tylko jeden konkretny numer, możesz postawić na pierwszy tuzin, drugi tuzin lub trzeci tuzin. Możesz także postawić na dowolną z trzech kolumn, pierwszych 18 liczb lub drugich 18 liczb.Inne zakłady obejmują obstawianie trzech numerów z rzędu obstawianie czterech liczb, obstawianie dwóch liczb i obstawianie sześciu liczb.

Czy jest coś co powinienem wiedzieć?

Jeden zakład, którego nigdy nie powinieneś robić w ruletce, to pierwsze 5 liczb, gdyż przewaga kasyna jest w tym zakładzie znacznie wyższa. Lepiej trzymaj się z dala od tego zakładu, jeśli nie lubisz tracić pieniędzy.Jeśli chcesz wygrać powinieneś zagrać w ruletkę europejską zamiast amerykańskiej. Europejska ruletka ma 37 miejsc, w tym 1 pojedyncze 0. Amerykańska ruletka ma 38 miejsc z zerem i podwójnym zerem na planszy. Podwójne zero podwaja przewagę kasyna.